KNIHA PRE ONKOPACIENOV

A ICH PRÍBUZNÝCH

Stiahni si ukážku

Nie si si istý, či je vhodná kniha pre Teba? Stiahni si ukážku zdarma

Skutočné príbehy ľudí, ktorí si prešli touto diagnózou a zvládli to

Skutočné príbehy ľudí, ktorí si prešli touto diagnózou a zvládli to. Už počas svojho detstva som spoznala, čo je to rakovina a aký má vplyv na človeka. Či už na samotného pacienta, alebo aj na jeho príbuzných. Moji najbližší ľudia boli diagnostikovaní na rakovinu a ja som sa popri nich celé roky učila, ako túto chorobu zvládnuť, prijať, pochopiť a ako sa uzdravovať.

Vďaka tomu som v tejto knihe vytvorila unikátny praktický manuál pre bežných ľudí, ako som ja sama. Spísala som krok za krokom postup, ako sa k tejto diagnóze môže onkologický pacient postaviť a čo všetko môže každý deň robiť, aby pomáhal svojmu vlastnému uzdravovaniu.

Kniha sa v jednotlivých kapitolách venuje rôznym oblastiam života, ktoré môžu mať vplyv na vznik a priebeh choroby. Ku každej oblasti vám čerpajúc zo svojich vlastných skúseností ponúkam praktické možnosti riešení, ktoré sa v procese uzdravovania osvedčili v mojej rodine a u mojich blízkych.

Do knihy som si prizvala aj hostí, aby vám cez svoje skutočné životné príbehy odovzdali vlastné rady a skúsenosti, ktoré pri liečení rakoviny fungovali u nich. Ich príbehy môžu byť svetielkom nádeje pre všetkých, ktorí to potrebujú.

Kniha je písaná veľmi zrozumiteľným jazykom, aby jej porozumel každý z vás. Nie je to ezoterická a ani vedecká kniha. Je písaná naozaj veľmi ľudskou a láskavou rečou.

Špeciálnu kapitolu venujem aj príbuzným a priateľom pacienta, pretože ja sama som v tejto pozícii bola niekoľkokrát. Príbuzní sa tu dozvedia, ako sa majú vyrovnať s ochorením blízkeho človeka, ako mu môžu čo najlepšie pomáhať a byť pre neho skutočnou oporou.

Kniha je v mäkkej väzbe, písaná v slovenskom jazyku a obsahuje 272 strán plných rád, tipov a skúseností, ktoré čitateľom môžu pomôcť psychicky ľahšie zvládať rakovinu.

Kontakt na autorku

KATARÍNA BENKOVÁ

Tel: 0915 203 313
Email: info@kymdychamzijem.sk

© 2023 www.kymdychamzijem.sk