PERSONALIZOVANÉ VEDENÉ VIZUALIZÁCIE

Čo to je a na čo všetko sa dá použiť?

Vieš, aké je to cítiť sa stratene vo vlastnom živote? Keď každý deň čelíš novým výzvam, stresom a možno dokonca zápasíš s vážnou diagnózou, ktorá ti nedá spávať. Máš pocit, ako by tvoj život bol riadený všetkým okolo teba, len nie tvojimi vlastnými snami a želaniami.

Cítiš sa unavene, vyčerpane a možno aj bezmocne. Každý deň je boj, ktorý sa zdá byť nekončiaci. Tento stres a negatívne emócie nie len že ovplyvňujú tvoje duševné zdravie, ale aj fyzické.

Alebo len proste ideš “na autopilota” a hoci sa ničím zvlášť netrápiš, ale zároveň ti chýba nejaký tvoj cieľ, tvoja vízia niečoho pekného,čo by si si raz rád splnil. No nijako sa na to nezameriavaš lebo ani nevieš ako sa máš vlastne na to zamerať.

Často si kladieme otázku, či je možné nájsť cestu von, cestu k zdravšiemu, lepšiemu a šťastnejšiemu životu.

Teraz si predstav, že by si mohol nájsť vnútorný pokoj, silu a odvahu čeliť každému dňu s novou energiou a optimizmom.

Predstav si, že by si ty sám mohol svoju myseľ programovať tak, aby si sa každý deň naladil na dosahovanie tvojho cieľa. Že by si mohol nájsť cestu k sebapoznaniu, k uzdravovaniu, k profesionálnym úspechom, alebo jednoducho k väčšej radosti a spokojnosti v živote. Alebo keby sa vedel aspoň na malú chvíľu každý jeden deň vedome zamerať na niečo veľmi príjemné a postupne by si si to do svojho života naozaj “pritiahol”.

A to všetko v pohodlí tvojho domova, bez potreby hľadať na to nejaké komplikované riešenia. Ako by to zmenilo tvoj život? Ako by to ovplyvnilo tvoju dennú náladu a pocit z vlastného života?

Predstav si, že by si mohol každý deň cítiť absolútne vnútorné nastavenie na zdravie, na hojnosť, na úspech, na pokoj - proste na čokoľvek, čo práve teraz potrebuješ zo všetkého najviac? A predstav si, že vplyvom takéhoto tvojho nastavenia, sa ti presne takéto zážitky začnú aj v tvojom dennom živote aj objavovať.

Jednou z ciest ako sa dostaneš k svojmu vytúženému cieľu je aj Personalizovaná Vedená Vizualizácia.

Táto jedinečná služba ti ponúka príležitosť načerpať novú silu a energiu, objaviť svoj vnútorný potenciál a zmeniť svoj život podľa tvojich predstáv. Táto personalizovaná vedená vizualizácia je šitá na mieru práve tebe a tvojim potrebám.

Či už hľadáš spôsoby, ako prispieť k svojmu uzdraveniu, dosiahnuť osobné alebo profesionálne ciele, alebo jednoducho nájsť väčšiu radosť a spokojnosť v živote, som tu pre teba.

S mojou pomocou prejdeš mostom od pocitov straty, stresu a bezmoci k pocitu kontroly, sily a optimizmu a radosti.
Moje personalizované vedené vizualizácie sú navrhnuté tak, aby ti poskytli presne to, čo potrebuješ na ceste k lepšiemu životu.

Neváhaj a objav, ako môže Personalizovaná Vedená Vizualizácia zmeniť tvoj život. Ak ťa táto téma zaujala, neváhaj ma kontaktovať  a spoločne nájdeme cestu k tvojim snom a cieľom. 🌟

Personalizovaná vedená vizualizácia.

Na čo všetko sa dá použiť?

 • Pri zdravotných problémoch
  onkologickí pacienti, pacienti s inými vážnejšími diagnózami, pacienti trpiaci chronickými bolesťami …
 • Pri aktuálnych výzvach tvojho života
  s ktorými si nevieš sám dať rady - nech už sa týkajú akejkoľvek oblasti tvojho života
 • Na podporu tvojich darov
  ktoré v sebe máš a chceš aby si naplno dokázal ten svoj potenciál využívať pre splnenie svojich cieľov.
 • Na perfektné naštartovanie tvojho dňa
  a nasmerovanie tvojej pozornosti a nálady počas dňa, tak ako ty chceš
 • Na upokojenie svojho tela
  aj svojej mysle večer pred spaním a pripravenie sa na pokojný spánok
 • Ako taká SOS pomôcka
  kedykoľvek počas dňa, keď ťa prekvapia nepríjemné situácie, či negatívne myšlienky a pocity (proste keď cítiš, že ťa niečo naozaj vykoľajilo)

Keď si počas dňa predstavujeme (vizualizujeme) my sami, žiaľ často sa stáva, že vydržíme pri našich krásnych predstavách dosiahnutia vytúženého cieľa len malý prchavý moment.
Buď nás pri tom vyruší náš vnútorný kritik (ten tichý hlások v nás, ktorý naším predstavám začne okamžite oponovať a spochybňovať ich) alebo nás pri tom vyruší dianie okolo nás.

Nebolo by pre teba príjemnejšie, keby sa pohodlne usadíš vo svojom kresle alebo si pohodlne ľahneš a započúvaš sa do láskyplného hlasu, ktorý ťa prevedie celou vedenou vizualizáciou vytvorenou špeciálne pre teba?

Ty nemusíš nič v ten moment robiť, len sa započúvať a naladiť sa na všetko, čo ti bude môj hlas vo vizualizácii hovoriť.

Tým, že celá tá práca nebude na tvojich pleciach, jediná tvoja “práca” je uvoľniť sa a predstavovať si (vizualizovať si) všetko čo budeš počas vizualizácie počúvať.

Ako začať?

Objednať si svoju personalizovanú vedenú vizualizáciu môžeš jednoducho. Stačí vyplniť objednávkový formulár nižšie alebo ma kontaktovať priamo emailom: info@kymdychamzijem.sk, alebo telefonicky na čísle:  0915 203 313 📝📲.

Cena personalizovanej vedenej meditácie je 39 eur. (dĺžka vizualizácie cca 10-15 minút)

Následne si dohodneme konzultáciu (telefonicky alebo online), počas ktorej si spolu preberieme tvoje aktuálne výzvy, problémy alebo tvoje očakávania. Tiež ti pošlem dotazník s otázkami, ktoré čím detailnejšie popíšeš, tým osobnejší výsledok vo vizualizácii vznikne.
Na základe toho ti do pár dní vytvorím vedenú vizualizáciu podfarbenú veľmi príjemnou relaxačnou hudbou a sprevádzať ťa bude môj hlas. Vizualizácia bude nepoužiteľná pre nikoho iného, pretože bude úplne šitá na mieru práve tebe.😊

Pokiaľ si nováčik v počúvaní meditácií či vizualizácií, to vôbec nevadí. Veľmi zrozumiteľne a láskavo ti vysvetlím, ako a kedy používať tvoju vizualizáciu aby ti priniesla čo najviac úžitku. 😉

 

Vypočuj si ukážku

Ak stále váhaš, či je personalizovaná vedená vizualizácia to pravé pre teba, môžeš si vypočuť si ukážku  🔊🎧

Nechaj sa inšpirovať krátkymi ukážkami personalizovanej vizualizácie, ktorú sme robili pre našu klientku Romanku. Romanka potrebovala večernú vedenú vizualizáciu zameranú na podporu hojnosti v jej živote.
Link na stiahnutie ukážky zadarmo nájdeš TU:👇

Nečakaj na zázrak, poď si tvoriť svoj život, aký chceš žiť ✨🙌.
Ak ťa láka vyskúšať účinky tvojej personalizovanej vedenej vizualizácie, neváhaj nás kontaktovať. 📝📲

S radosťou ti pripravíme tvoju vlastnú vizualizáciu, ktorá ťa každý deň bude posúvať bližšie k tvojmu vytúženému cieľu v akejkoľvek oblasti.

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ČO NA PERSONALIZOVANÚ VEDENÚ VIZUALIZÁCIU HOVORIA DRUHÍ?

"Nikdy som nemala rada meditacie či vizualizácie, ale stále som počúvala od ľudí naokolo, že to je výborný nástroj na upokojenie sa. Skúsila som teda zopár vedených meditácii ale neurobili na mňa žiaden extra dojem, pretože mi pripadali veľmi všeobecné a nie vždy sa ma ich obsah dotýkal. Nejaká ich časť síce bola pre mňa počúvateľná ale zvyšok ma jednoducho nebavil a neoslovil. Až pri tejto osobnej meditacii, ktorá bola “vyrobená pre mňa” som pochopila význam vedenej meditácie a silu vizualizácie. Táto personalizovaná meditácia špeciálne pre mňa, mi dáva presne to, čo potrebujem. Uz samotný hlas ma dokáže upokojiť a jej obsah má na mňa “liečivý” efekt  a teším sa vždy na večer, keď si ju znova vypočujem. Ďakujem Katka❤️."
Silvia
"Dakujem Katke ,že ma nakopla a dodala opäť energiu a chuť do života"
Sarahs
"Tak úžasné dielo šité pre mňa na mieru. Pri prvých počutiach zimomriavky, slzy, dojatie. Počúvam svoju vizualku každý večer, veľmi ma upokojuje Katkin hlas a hĺbka. Ďakujem Kati, toto som potrebovala, niečo do detailov šité pre mňa"
Romana

Kontakt na autorku

KATARÍNA BENKOVÁ

Tel: 0915 203 313
Email: info@kymdychamzijem.sk

© 2023 www.kymdychamzijem.sk