INDIVIDUÁLNE KONZULTÁCIE

Nájdi podporu a silu pri zvládaní  rakoviny

Rakovina. Slovo, ktoré v sekunde dokáže zmeniť život.

Či už si onkologický pacient alebo máš príbuzného, ktorý touto chorobou prechádza, cesta liečby a uzdravenia môže byť náročná nielen fyzicky, ale najmä psychicky.

Psychické nastavenie pri tejto diagnóze je naozaj kľúčové. Prvotný šok po odznení diagnózy vie s človekom naozaj “zamávať” a pocity ako strach, zúfalstvo a bezradnosť sú úplne prirodzené a ľudské.
Dôležité však je, ako sa človek psychicky nastaví na svoju cestu uzdravovania, ktorá je pred ním. Viem, že to znie na začiatku ako niečo nesmierne ťažké, no z vlastných skúseností viem, že to nie je nemožné a dá sa to zvládnuť.

A práve preto som tu pre teba.

Ako ti môžem pomôcť a prečo si vybrať práve mňa?

 • Osobná skúsenosť
  Keďže som za posledných 30 rokov  mala možnosť vnímať chorobu z rôznych strán, získala som pohľad z viacerých uhlov, ako sa s touto diagnózou vyrovnávať.
 • Láskavá a empatická podpora
  Ponúkam individuálne konzultácie pre tých, ktorí hľadajú podporu, pochopenie a praktické rady ako psychicky zvládať rakovinu. Či už si v procese liečby, alebo sa snažíš byť oporou pre svojho blízkeho, som tu, aby som ťa sprevádzala a pomáhala ti.
 • Knihy a zdroje
  Som autorkou knihy “Kým dýcham, žijem” , kde som zhrnula svoje skúsenosti a rady do formy návodu, ktorý môže slúžiť ako podpora a inšpirácia pre každého, kto čelí rakovine. Takisto v knihe nájdeš niekoľko silných a inšpiratívnych príbehov ľudí, ktorí si rakovinou prešli a zvládli ju.
 • Moje poslanie a čo ponúkam
  Mojím poslaním je pomáhať ľuďom a uľahčiť im cestu zvládania rakoviny. Ponúkam viac než len poradenstvo. Ponúkam ti porozumenie, empatiu a reálne tipy a rady, vychádzajúce zo skúseností, ktoré môžu uľahčiť psychické zvládanie rakoviny, čo môže mať obrovský vplyv aj na fyzické uzdravovanie tela.
 • Môj spôsob komunikácie
  Môj spôsob komunikácie je veľmi ľudský a hlavne zrozumiteľný pre každého. Keď ti diagnostikujú rakovinu, môžeš nájsť veľa kníh, ktoré sa venujú téme uzdravovania sa, ale nie vždy sú písané zrozumiteľnou a ľudskou rečou pochopiteľnou pre “bežného človeka”. Myslím si, že dokážem podávať a vysvetľovať tieto veci tak nejako “po lopate”

Ako si objednať konzultáciu a ako bude konzultácia prebiehať?

Konzultáciu si môžeš objednať vyplnením formulára, alebo mi napísať email: info@kymdychamzijem.sk, alebo telefonicky na čísle:  0915 203 313. Mailom, alebo aj telefonicky si dohodneme vstupnú konzultáciu, kde sa spolu porozprávame o tvojej situácii a skúsime spoločne nájsť spôsob ako ti pomôcť.

V prípade, že budeš mať záujem o moju pomoc, dohodneme si pravidelné konzultácie tak, aby to bolo časovo vyhovujúce pre obe strany. Konzultácie môžu prebiehať online v pohodlí tvojho domova, teda buď telefonicky, alebo cez videohovor, alebo prostredníctvom aplikácie zoom.

Ďalšia možnosť konzultácii je so mnou osobne a to buď u mňa alebo u teba, to je vždy na našej spoločnej dohode a na tvojich možnostiach a preferenciách.

Cena vstupnej konzultácie je 30 EUR (za hodinu)

Cena každej ďalšej konzultácie je 50 EUR (za každú začatú hodinu)

Ak hľadáš niekoho, kto rozumie tomu, čím si prechádzaš, a kto ti môže ponúknuť praktickú pomoc a podporu, neváhaj ma kontaktovať.

S láskou a empatiou ti poskytnem priestor, kde môžeš otvorene hovoriť o svojich obavách, pocitoch a otázkach.
Spolu nájdeme cestu, ktorá bude pre teba najvhodnejšia, a ja sa budem snažiť ti byť oporou na každom kroku tejto cesty.

S láskou a podporou

Katka

Kontakt na autorku

KATARÍNA BENKOVÁ

Tel: 0915 203 313
Email: info@kymdychamzijem.sk

© 2023 www.kymdychamzijem.sk