UKÁŽKA KNIHY 

KÝM DÝCHAM, ŽIJEM

Kniha, ktorá ti pomôže psychicky ľahšie zvládať rakovinu. Či už si onko pacient, jeho/jej príbuzný, alebo priateľ.

Tvoje údaje sú u nás v bezpečí a budeme (Ge&Be s.r.o.) a budeme ich na základe tvojho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú z platnej legislatívy. Prihlásením sa a stiahnutím materiálov zadarmo vyjadruješ súhlas so spracovaním potrebným pre ich zaslanie, a tiež pre zaslanie ďalších noviniek od Ge&Be s.r.o., ktoré sa budú týkať projektu Kým dýcham, žijem. Svoj súhlas môžeš kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo Odhlásiť, ktoré nájdeš na konci každého zaslaného emailu.
Viac informácií o ochrane osobných údajov tu.

ČO NA TÚTO KNIHU HOVORIA

JEJ ČITATELIA A ČITATEĽKY

"Túto knihu by si mali prečítať nielen onko pacienti, ale všetci ľudia, ktorí majú vo svojom okolí onko pacienta. Nájdu tu skvelé tipy a rady, čo onko pacient potrebuje od svojich najbližších, ako konkrétne mu vedia pomôcť, či ako správne s ním môžu komunikovať. 💙 Vďaka tejto knihe som pochopila veľmi veľa. Ďakujem Katke, že táto kniha vznikla. Delí sa v nej o vlastné skúsenosti, či už z pohľadu pacienta alebo rodinného príslušníka. Túto knihu budem rozdávať ako darček všade, kadiaľ budem chodiť. Pretože môže pomôcť tisíckam ľudí."
Daniela RauAutorka bestsellerov
"Ach, dúfam, že takúto knihu nebudem nikdy potrebovať. Presne tak, bodaj by nie. Ak by ste ju však potrebovali, pretože rakovina sa vás predsa len dotkla, nepoznám pri nej lepšieho sprievodcu ako Katku. Mňa sa dotkla niekoľkokrát. Katka ma svojou prirodzenou empatiou, skúsenosťami a životnou múdrosťou sprevádzala ešte „nepapierovo“. Ja som dnes nadšená, že sa všetko rozhodla dať na tieto stránky. Verím, že knižka, ktorú držíte v rukách, pomôže a zarezonuje nielen vtedy, keď už choroba klope na dvere. Kým dýchame, žime!"
DenisaPrekladateľka
"Vďaka tejto knihe môj život nabral úplne iný smer a za to som ti moc vďačný a nikdy na to nezabudnem.. Ďakujem Katka"
A.G.Podnikateľ
Ďakujem, myslím, že túto knihu by sme si mali prečítať všetci. Aj keď nemám blízkeho, či priateľa chorého na rakovinu, ale mám viacerých známych, ktorým zomrel člen rodiny na túto chorobu, a nevedela som, ako s nimi komunikovať. Kniha je písaná veľmi ľudsky, ukážku som prečítala jedným dychom, túto knihu si určite objednám.
JanaFB Referencia

ČO HOVORÍ NA UKÁŽKU KNIHY AUTORKA

V krátkej ukážke sa dozvieš, aké kroky môžeš ako onkologický pacient postupne urobiť, aby si sa začal uzdravovať. Pravdepodobne sa cítiš vystrašený či frustrovaný a nevieš ako sa máš so svojou diagnózou vyrovnať a ako si sám začať pomáhať, aby si sa uzdravoval.

Ak toto je to, čo práve v sebe riešiš, táto kniha ti môže pomôcť celé to ľahšie psychicky zvládať a nastaviť si svoj proces uzdravovania sa.
 
Ak si príbuzný, alebo priateľ onkologického pacienta, prečítaš si, ako môžeš pomôcť svojmu blízkemu onkologickému pacientovi, aby si mu bol skutočnou oporou počas jeho procesu uzdravovania sa.

V knihe nájdeš veľa tipov, ako so svojim blízkym onkologickým pacientom komunikovať, ako presne mu pomáhať, čo robiť a čomu sa práveže vyhnúť pri pomoci svojmu blízkemu.

Prajem ti, nech ti táto kniha pomôže zvládnuť tvoju momentálnu situáciu aspoň o niečo ľahšie  🙏❤️

STIAHNI SI UKÁŽKU Z KNIHY ZDARMA

Kontakt na autorku

KATARÍNA BENKOVÁ

Tel: 0915 203 313
Email: info@kymdychamzijem.sk

© 2023 www.kymdychamzijem.sk